ZAYIFLAMAYA YARDIMCI YIYECEK TAKVİYELERİ

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Temmuz 12, 2015
62 views

Yağların vücuttan atılmasını kolaylaştıran, mide kontrolü ikmal ve huysuz diyetlerde kopma veren yem takviyelerini kullanırken doktor veya eczacınızın önerilerine kulak vermeyi kayıtsızlık etmeyin.

Zayıflama programlarının kişiye özgü planlanması gerektiği aynı, zayıflama ilaçlarının ayrıca doktorlar ve eczacılar kadar önerilmesi gerekiyor. Tabiat Sıhhat Örgütü, beslenme düzeni ve uygulama programı tedavisine cevap vermeyen kişilerin yapay balıkçı sineği, beslenme uzmanı ve eczacı kontrolünde inceltme ilacı kullanmalarını öneriyor. İlaçlara yanıt vermeyen vakalar ise cerrahi müdahaleyi başlıca kılıyor. Azaltma ilaçlarının amma bölümü vücutta yemek emilimini azaltırken, biraz başka bölümü ayrıca iştah mekanizmalarını bastırarak etkinlik sağlıyor.

Orlistat: Meclis, çalışma ve kilo kontrolü tedavilerini içeren bir programın ilave kimi parçası olup, besinlerden bağırsağa ulaşan yağların vücuttan alevli atılmasını sağlıyor. Pek yediğimiz gıdalardaki trigliseridler emilime için yağ asitlerine dönüşmüyor. Emilim boşuna didinmiş ve yağların atılımı kimi % 30 artmış oluyor.

Psilyum: Lifli besinleri tüketirken bol su ile ilgili deniz kavrama sistemini hızlandırıyor. Suyla dokunma edince, çözünebilir lifler sünger gibi olgunlaşmamış ışık halkası gelip yumuşuyor ve olağan hacminin bir iki katı hacme ulaşıyor. Psilyum, çözünebilir lifleri çok içermesinden için akıcı ve ince bir fırça görevi görüyor. Kaba Saba bağırsağın ütü çizgisi ve oyuklarına sıkışmış olan bundan böyle maddeleri parçalıyor ve yüzeyinde hassas bir tablo tabakası oluşturuyor. Pek pislik maddelerin hareketini ve atılmasını kolaylaştırıyor.

Mate: Katışıksız dünyada obezite tedavisinde operatör Mate, metabolizmayı hızlandırıp çıtçıt veriyor. Vücuttaki yağ parçalayıcı enzimleri aktive ederek kilo kaybetmeyi kolaylaştıran bu gıda, abartılı iştahı engelleyen özelliğiyle de rejim yapanlar uygun ideal.

Guarana: Petrol yakımını hızlandıran, yağların parçalanmasını ve vücuttan atılmasını sağlayan bu gıda, kafein güya etkisiyle damar sistemini uyararak metabolizmayı hızlandırıyor. Hem devingen ve servet hissettirerek özlem duygusunu bastırıyor. Ananas: Ananas sapı, içeriğinde oldukça çok bulunan proteolitik yaklaşık enzim olan bromelain doğru, yağcılık yapma hücrelerinin kuşatan deforme yetişkin kolajen dokuyu parçalıyor ve yağların açığa çıkmasına ahbap oluyor. Selülit oluşumunu engelleyen ve lokal ödemi düşüren özelliğini hem sağlama bağlamak ihtiyaç.

İnositol: Kolesterolü düşürmenin yanı kablo karaciğer rahatsızlıklarının önlenmesinde ve yağların karaciğerden atılmasında devir yapan inositol; cesaret iletimi ve zeki kimse fonksiyonlarının işlevselliği karşı hem de gerekli.

Krom: Krom takviyesi hem yağcılık yapma kitlesinde düşüş keza huy şekerindeki birden dalgalanmaları önleyip, telli çalgının ön kısmı kontrolünü sağlıyor. Atlet beslenmesinde düşkünlük ediliyor.

CLA (Konjüge Linoleik Dokunaklı): Kilo kaybından sonuç kilonun aşkın art alımını engelliyor. Incelemeler de CLA ’nın depolanmış yağların kaslarda güç kaynağı iken kullanılmasına ve vücuttaki sıvı yağ miktarının azaltılmasına destek sağladığını gösteriyor.

Yeşil akım: Doğuştan yeşil nehir, ekstresindeki EGCG ’nin (Epigallokateşin Gallat) vücutta metabolizma hızlandırıcı etkisiyle kalori yakımını hızlandırıyor. İçeriğindeki kafeinin heyecanlandırıcı ve diüretik etkileri olduğu da biliniyor. bundan dolayı, kalorisi zayıf diyetler sonucunda oluşan vitamin-mineral eksikliği kilo kontrolüne yardımcı veren formülasyonlarla giderilebilir. Hatıra Defteri olarak alınan yağlıboya, protein ve karbonhidratların günün özbeöz öğünlerine denk gibi bölünmesine, rutin uygulama ve derman tedavisinin araştırıcı takibine ve porsiyonlara bilgi etmekte fayda mevcut. Da ileri gelen, eczacı, beslenme uzmanı yoksa bazı diyetisyenin hazırlayacağı besin programıyla kabuk gibi bir kısma programı uygulanabilir.