Yurtdışı Sohbet


Yurtdışı Sohbet

Sitemiz donanım ve alt yapı bakımından bir çok özellik barındırmaktadır. Bu özellikler arasında sesli konuşma, görüntülü konuşma, metin mesajı, ses kaydı gönderme, fotoğraf gönderme, link atma ve daha birçok özellikler mevcuttur. Üstelik bu özelliklerde süre sınırı yoktur. Yurtdışı Sohbet Bu hizmetler kesintisiz olarak devam etmektedir. Sitemize giriş yapıp kendinize dost, hayat arkadaşı ya da sanal bir arkadaş dahil edebilirsiniz. Sohbet odalarına girip oradaki kullanıcılarımız ile muhabbet etmeye başlayabilirsiniz. Sitemize girmeniz için herhangi bir mobil ağa bağlı olmanız yeterli. Hangi operatörde olduğunuzun bir önemi yoktur önemli olan herhangi bir ağa bağlı olmanızdır. Bağlandıktan sonra dilediğiniz gibi muhabbet edebilirsiniz. Hadi sizde tarayıcınızdan sohbetozel.com adresini aratıp sitemize giriş yapın ve eğlencenin tadını çıkarın.

Yurtdışı Sohbet Odaları

Sohbetozel.com sadece bir tık hareketi ile dünyanın herhangi bir ülkesinden şansına göre bir kullanıcı ile tanışmanı sağlayan bir sitedir.Sitemizde yepyeni  insanlar ile tanışabilir, yaşamları ve kültürleri ile ilgili bilgi alabilir, belki dünyanın dört bir yanından kendinize yeni dostlar edinebilirsiniz.  Farklı diller keşfedebilir, bu diller ile birlikte dil bilginize katkı sağlayabilir ve yeni tanıştığınız kullanıcılar ile birlikte birçok yetenek kavrayabilirsiniz. Yurtdışı Sohbet Odaları Çoğu üyemiz ile akıllı telefonunuzda bulunan kamera vasıtasıyla yüz yüzeymiş gibi görüşmeler yapabilirsiniz. Bu teknoloji çağında mükemmel sayılabilecek bir site ile birlikte dünyanın dört bir yanından yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Sitemizin başlı başına özellikleri vardır. Sitemizde ki kullanıcılar ile iletişime geçmek geçmek için tek yapman gereken siteye giriş yapmak. Kullanıcılar birbirlerine konum özelliğinden  faydalanarak hediyeler gönderebilirler. Rahatsız olduğunuz bir kullanıcıyı şikayet edebilirsiniz.

Yurtdışı Sohbet

Yurtdışı Sohbet Odası

Sitemiz kullanıcılarına yedi yirmi dört konuşma imkanı sunmaktadır. Konuşmalarınızı sesli , görüntülü, metin mesajı olup olmaması tamamen kullanıcılarımıza kalmıştır. Sohbetlerinizi eğlenceli  filtreler ile daha akıcı hale getirebilirsiniz. Ayrıca yüksek kaliteli görüntülü özelliği ile video çekim özelliğimizden de faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olan kullanıcılarımıza sunduğumuz birkaç kullanım koşulu vardır. Chat odasına girdiğinizde kullanıcılarımız ratgele seçilmektedir. Kullanıcılar kendi sohbet içeriklerini kendi belirler bundan da kendileri sorumlu tutulur. Sİtemiz sadece size fikirler verebilir. Cinsel içerikli videolara görüntülere ya da sohbetlere izin verilmez bu amaçla sitemize üye olan kullanıcıların üyelikleri kapatılır. Sohbet ederken gönderilen fotoğraf ya da videoyu cihazınıza indirip indirmemek sizin tercihinize bırakılmıştır. Kişisel tercihiniz olarak istediğiniz kişiyle konumunuzu paylaşabilirsiniz ve bulunduğunuz yerden irtibat kurabilirsiniz.


Yazar: Penta

Görüntüleme: 94 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2021

Cevap bırakın