Windows 10’nun en iyi 8 uygulaması

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Ocak 4, 2016
61 views

Windows 10’nun en iyi 8 uygulaması
İlk yazımızda Windows 10’nla birlikte gelen yeniliklerden bahsetmiştik.Şimdi ki yazımda Windows 10’da kullanılan (bana göre) en iyi 8 yazılımdan size bahsedeceğim.Windows 10 işletim sistemiyle kullandığınız makinanız,iyi bir web tarayıcıdan video oynatıcıya,Microsoftun kullanılan standart uygulamalarından,Microsoft’un göz bebeği olan office uygulamalarına kadar güçlü bir yapıya sahip olabilir.Fakat başka bir yere bakıp başka uygulamalarda keşfetmek,gerçekten mantıklı gözüküyor.Şunu düşünebilirsiniz.Ekstra bir uygulama,ekstra para demek.Size şöyle söyleyeyim Windows store’da uygulamaların büyük çoğunluğu ücretsizWindows 10 kullanımınızı daha efektif hala getirmek için,sizin için Windows uygulama magazasında dolaştım ve en iyi uygulamaları sizin için seçmeye çalıştım.
Hadi inceleyelim.
VLC Player (ÜCRETSİZ)
VLC hemen hemen her media tiplerini oynatan bir uygulamadır.Ses video bütün kodekleri destekleyerek sizin en büyük medya yönetim yardımcınız olur.Windows 10 ile birlikte,ses ve video kütüphanelerini,arama özelliğini geliştirdi.Windows 10 ile beraber mini player özelliğinide kullanabilir hale geldi.
Photoshop Express (ÜCRETSİZ)
[20:46:28] <Akira> Photoshop express uygulaması, bilgisayarınızda fotografları düzenlemek için kullanılan bir uygulamadır.Fotograflarınızı değişik araçlarla çeşitli şekil ve efektleri verebilirsiniz.
PhotoFunia (ÜCRETSİZ)
PhotoFunia uygulaması windows’ta çalışan bütün diğer uygulamalardan farklı bir uygulama.Gerçekte,senin sanat galerin gibi.Bulut tabanlı bir uygulama.Çektiğin fotograflara yaratıcı efektler vererek farklı sonuçlar alabiliyorsun.300’den fazla efektle farklı stillerle,yaratıcılığını konuşturabilirsin.
Autodesk PIXLR (ÜCRETSİZ)
Autodesk PIXLR günlük görüntüleri,çarpıcı sanat eserlerine dönüştürebilen bir uygulamadır.Kolay ve hzılı bir şekilde resimde yapmanız gereken bütün düzenlemeri yaparak size kolaylık sağlar.
AfterLight (1$)
Afterlight hızlı ve kolay düzenleme için mükemmel bir resim düzenleme uygulaması. Güçlü ve çabuk araçları ile eşleştirilmiş.Basit tasarımı , size saniyeler içinde istediğiniz görünüm verecektir .
ISUPR8 (3$)
Sahip olduğun eski videolara çeşit efektler ve filitreler yardımıyla daha belirgin ve güzel hale getirebilen bir uygulama.
Phototastic Collage (ÜCRETSİZ)
Phototastic ile fotoğraflarınızı harika görünümlü kolajlar oluştururabilirsiniz.Mükemmel fotoğraf kolaj oluşturmak için sınırsız olanaklar ile dolu bu uygulama,sizi eğlendirecek.
Remote Desktop (ÜCRETSİZ)
Remote desktopu bilgisiayarınıza kurduğunuzda uzaktaki başka bir bilgisayara bağlanma kolaylığını sağlayarak,uzaktaki bilgisayarın yönetiminde size kolaylık sağlıyor.

10 Comments
 1. nokia
  10:13 pm on Ocak 4th, 2016

  Windows 10 kullanmaya baslamadım ama sanırım bu ara kullanacagım Bılgısayar oldukca yavasladı. Emegınız ıcın tskler.

 2. Akira
  10:13 pm on Ocak 4th, 2016

  Microsoft 10 için kullanışlı uygulamaları storeda barındırıyor.Ben en çok VLC Playeri kullanıyorum.

 3. darkelf
  10:13 pm on Ocak 4th, 2016

  Emegınıze saglk super bir uygulama. Denemenızı tavsıye ederım.

 4. Kasensiz
  10:13 pm on Ocak 4th, 2016

  paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık Microsoft …

 5. Emre Özer
  10:16 pm on Ocak 4th, 2016

  tasarım çok güzel olmuş devaminin da başarılarını en kisa zamanda bekliyoruz.

 6. Reyda
  10:21 pm on Ocak 4th, 2016

  hızlı erişim hızlı ıletısım … paylasım ıcın tskler…

 7. Makinist
  10:32 pm on Ocak 4th, 2016

  paylaşım için very thank you

 8. ust_dzy_yntciM
  12:17 am on Ocak 5th, 2016

  İyiymiş… :)

 9. Berk YILMAZ
  3:42 am on Ocak 5th, 2016

  xp gibisi yok ya bu windows 10 düşük ramli pclerde cok agır

 10. GeCeCi
  4:57 am on Ocak 7th, 2016

  Windows 10 hakkında bilgim fazla yok yalnız sorunlu olduğuna şahit oldum kimi ne göre güzel kimine göre sorunlu tabi ki! Kullanıcıya göre değişir bazı programları açmadığı söyleniyor engelleri çok fazla kendim kullanmadığım için ben etrafımda kullanan arkadaşlarımdan duyduğum bu gene de kullananlar daha iyi bilir


Yorum Yapın