Windows 10’nun en iyi 8 uygulaması

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Ocak 4, 2016
65 views

Windows 10’nun en iyi 8 uygulaması
İlk yazımızda Windows 10’nla birlikte gelen yeniliklerden bahsetmiştik.Şimdi ki yazımda Windows 10’da kullanılan (bana göre) en iyi 8 yazılımdan size bahsedeceğim.Windows 10 işletim sistemiyle kullandığınız makinanız,iyi bir web tarayıcıdan video oynatıcıya,Microsoftun kullanılan standart uygulamalarından,Microsoft’un göz bebeği olan office uygulamalarına kadar güçlü bir yapıya sahip olabilir.Fakat başka bir yere bakıp başka uygulamalarda keşfetmek,gerçekten mantıklı gözüküyor.Şunu düşünebilirsiniz.Ekstra bir uygulama,ekstra para demek.Size şöyle söyleyeyim Windows store’da uygulamaların büyük çoğunluğu ücretsizWindows 10 kullanımınızı daha efektif hala getirmek için,sizin için Windows uygulama magazasında dolaştım ve en iyi uygulamaları sizin için seçmeye çalıştım.
Hadi inceleyelim.
VLC Player (ÜCRETSİZ)
VLC hemen hemen her media tiplerini oynatan bir uygulamadır.Ses video bütün kodekleri destekleyerek sizin en büyük medya yönetim yardımcınız olur.Windows 10 ile birlikte,ses ve video kütüphanelerini,arama özelliğini geliştirdi.Windows 10 ile beraber mini player özelliğinide kullanabilir hale geldi.
Photoshop Express (ÜCRETSİZ)
[20:46:28] <Akira> Photoshop express uygulaması, bilgisayarınızda fotografları düzenlemek için kullanılan bir uygulamadır.Fotograflarınızı değişik araçlarla çeşitli şekil ve efektleri verebilirsiniz.
PhotoFunia (ÜCRETSİZ)
PhotoFunia uygulaması windows’ta çalışan bütün diğer uygulamalardan farklı bir uygulama.Gerçekte,senin sanat galerin gibi.Bulut tabanlı bir uygulama.Çektiğin fotograflara yaratıcı efektler vererek farklı sonuçlar alabiliyorsun.300’den fazla efektle farklı stillerle,yaratıcılığını konuşturabilirsin.
Autodesk PIXLR (ÜCRETSİZ)
Autodesk PIXLR günlük görüntüleri,çarpıcı sanat eserlerine dönüştürebilen bir uygulamadır.Kolay ve hzılı bir şekilde resimde yapmanız gereken bütün düzenlemeri yaparak size kolaylık sağlar.
AfterLight (1$)
Afterlight hızlı ve kolay düzenleme için mükemmel bir resim düzenleme uygulaması. Güçlü ve çabuk araçları ile eşleştirilmiş.Basit tasarımı , size saniyeler içinde istediğiniz görünüm verecektir .
ISUPR8 (3$)
Sahip olduğun eski videolara çeşit efektler ve filitreler yardımıyla daha belirgin ve güzel hale getirebilen bir uygulama.
Phototastic Collage (ÜCRETSİZ)
Phototastic ile fotoğraflarınızı harika görünümlü kolajlar oluştururabilirsiniz.Mükemmel fotoğraf kolaj oluşturmak için sınırsız olanaklar ile dolu bu uygulama,sizi eğlendirecek.
Remote Desktop (ÜCRETSİZ)
Remote desktopu bilgisiayarınıza kurduğunuzda uzaktaki başka bir bilgisayara bağlanma kolaylığını sağlayarak,uzaktaki bilgisayarın yönetiminde size kolaylık sağlıyor.