Türkiyenin En Popüler Sohbet Sitesi


Türkiyenin En Popüler Sohbet Sitesi

Sitemizde videoyu filtreleme, güzelleştirme efektleri, isteyene özel rastgele eşleşme, kendini net göstermek istemeyenler için efektli bulanıklaştırma, yabancı dil bilgisine güvenmeyenler için translate özelliği, hızlı giriş ve  sohbet sitesi geçmişi  gibi özellikler mevcuttur. Video filtresi görüntülü görüşmelerde ya da video kayıtlarında sizi mükemmelleştiren ya da sohbetinizi eğlenceli hale getirmek için ilginç filtrelerden faydalanabilirsiniz. Güzelleştirme efekti ile daha güzel gözükebilirsiniz. Yüz güzelleştirme efekti otomatik olarak yüzünüzü tanımlar ve hatlarınızı keskinleştirip yüzünüzü pürüzsüzleştirir. Rastgele eşleşmede dünyanın her konumundan kayıtlı kullanıcılarımız ile rastgele şansınıza karşınıza çıkan kullanıcı ile eşleşirsiniz. Ama bu özelliği istediğiniz taktirde kullanabilirisiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra genel kategorisine girerek rastgele eşleşme butonuna tıklayıp dilediğiniz kişi ile eşleşip sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sohbet etmek istedeiğiniz kişiye karar vermek böylelikle zaman almaz. Burdan da dilediğiniz kişiyi arkadaş ekleyebilirsiniz.

En Popüler Sohbet Odası

Sitemizde videoyu filtreleme, güzelleştirme efektleri, isteyene özel rastgele eşleşme, efektli bulanıklaştırma, translate özelliği, hızlı giriş ve sohbet geçmişi gibi özellikler mevcuttur. Sohbet Odası Bulanıklaştırma efekti ile görüntünüzü net göstermek istemediğiniz zaman ya da belirli bir bölgeyi bulanıklaştırmak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir filtredir. Yüzünüzü otomatik olarak tanımlar ve bulanıklaştırır. Bulanıklaştırmak istediğiniz bölgeyi işaretleyerek bulanıklaştırabilirsiniz. Translete özelliği ile birlikte yabancı kullanıcılarımızla anlaşmanız kolaylaşır. Yabancı dil bilginiz biriyle akıcı muhabbet edecek seviyede değilse , söylemek istediklerinizi nasıl anlatacağınızı bilemediyseniz, duygularınızı ifade edecek kelimeleri tam anlamıyla bulamadıysanız bu özellik tam sizin için. Translete özelliği ile anlatmak istediğiniz cümleyi ya da kelimeyi translete kısmımıza yazın ve çevirilen kelimeyi gönderin. Translete özelliğini görüntülü ya da sesli konuşma yaparkende kullanabilirsiniz.

Türkiyenin En Popüler Sohbet Sitesi

Popüler Sohbet Odaları

Sitemizde videoyu filtreleme, güzelleştirme efektleri, isteyene özel rastgele eşleşme, efektli bulanıklaştırma, translate özelliği, hızlı giriş ve sohbet geçmişi gibi özellikler mevcuttur. Sohbet geçmişi özelliği ile arkadaş listenizi oluşturun sohbet ettiğiniz kişiler ile anılarınızın silinmemesi için sohbet geçmişi özelliğinizi kullanabilirsiniz. Sohbet yedeği özelliğini iki tarafta istediği gibi kullanalabilir. Hızlı giriş özelliğimiz ile telefonunuzu facebook uygulamasına desteklediğiniz taktirde facebook ile giriş yapabilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz taktirde nick name’iniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra da dünyanın dört bir yanından kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz. Arkadaş edinme özelliği ile beraber kullanıcılarımıza arkadaşlık isteği gönderebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Karşılıklı arkadaş olduktan sonra hiçbir kesinti ya da sınır olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde sesli, metin mesajı, görüntülü sohbete başlayabilirsiniz.


Yazar: Penta

Görüntüleme: 128 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 08 Şubat 2021

Cevap bırakın