TR Sohbet


TR Sohbet

Sitemiz kullanıcılarına üye oldukları andan itibaren güvenlik teminatı vermektedir. Sitemizde olan yine sitemizde kalır. Sitemizin güvenlik kurallarına uymayan kullanıcıların üyelikleri silinir ve aynı wifi ya da mobil erişim üzerinde yeni üyelik açmaları da temelli olarak engellenir. Sitemiz huzur içerisinde sohbet edebilmeniz için değerli kullanıcılarına tüm imkanları sağlamaktadır. TR Sohbet ve Chat odalarında yalnız Türkiye Cumhuriyeti değil diğer ülke büyüklerine de saygızlık yapmak, küfür etmek, hakaret etmek, aşağılamak yasaktır. TR Sohbet Sitemizde ürün tanıtımı, reklam, afiş broşür tanıtımı yapmak yasaktır. Sitemiz tamamen ücretsiz olup kullanıcılarına sunduğu herhangi bir ayrıcalıklı hizmetten hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Kullanıcılarımızdan maddi şekilde faydalanmaya çalışan ya da ücret talep eden kullanıcıların siteye erişimi temelli olarak engellenecektir.

TR Sohbet Odaları

Sitemiz tüm görüşlere, öneri, istek ya da şikayetlere açıktır. Sitemiz hakkında düşündüklerinizi mail, twitter, facebook, instagram adreslerimiz üzerinde bildirebilirsiniz. TR Sohbet Odalari  ile Sitemiz üzerinden bildirmek istediğiniz görüşlerinizi hello@sohbetozel.com adresinden bizlere yollayabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımızın görüşleri bizler için önem teşkil etmektedir. Sitemiz üzerinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ya da bir kullanıcı tarafından rahatsız edilmeniz durumunda bizlere bu mail adresinden ulaşabilir ya da kullanıcıyı direk kendiniz englleyebilirsiniz. Sohbet siteleri genellikle pek çok insanı bir araya getirmektedir. Bu nedenle de kullanıcılarımız kendine en uygun olan kişiler ile özel ya da chat odalarından sohbete başlayabilir. TR Sohbetlerinizi eğlenceli kılmak adına emoji, stick ya da etiketler kullanabilir ve keyifei sohbetlerinizi sürdürebilirsiniz.

TR Sohbet

TR Sohbet Odası

Sohbetozel.com kadın erkek farketmeksizin herkese ev sahipliği yapmaktadır. Sitemize günlük hayatınızda kahvaltı yaparken, araba kullanırken, temizlik yaparken ya da herhangi bir iş ile uğraşırken sitemizde aktif olabilir ve kullanıcılarımız ile sohbetin doruklarına ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarımız ile metin mesajı şeklinde sohbet etmek zaman alıyorsa veya başka bir iş ile uğraşırken mesaj yazmakta zorlanıyorsanız hiç üzülmeyin. Sitemizin görüntülü ya da sesli sohbet özelliği tam size göre. Konuşmak istediğiniz kullanıcımızı sesli ya da görüntülü arayarak hem keyifli sohbetler edebilir hem de işinizi halledebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan kategorilerden dilediğinizi seçerek sohbetlerinizi anlamlandırabilirsiniz. Sohbete başlamadan önce kategori seçmeniz hem sohbetinizi sürükleyici hale getirecek hem de konunun önceden belli olması sizlere kolaylık sağlayacaktır.


Yazar: Penta

Görüntüleme: 113 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 09 Şubat 2021

Cevap bırakın