Teknoloji ve moda

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Şubat 8, 2016
70 views

Teknoloji ve moda

Teknoloji sayesin de artik modayi da cok rahat takip edebiliyoruz. Nerde ne giyilir hangi renk daha moda yeni modeller nasil gibi.
Peki sizce moda nedir. Zamana uyan mi yoksa size yakisanmi. Hem zamana uyup hem de kendinize yakisani bulabilmekmi.
Moda aslin da gündemi takip edip size yakisani bulabilmektir. Sirf moda diye kendinize yakismayan bi kiyafeti giymemelisiniz.
Size en uygun olani bulabilmeniz gerekir. Eger size yakisani bulamazsaniz bu sizi modern degil aksine komik bir duruma düsürür.
Modayi tabiki takip etmek gerekir ama size yakistigi kadariyla. Giydiginiz kiyafet sizi yansitabilmeli. Önce kendinizi tanimaniz gerekir. Vücudunuzu tanimaniz gerekir.
Sonrasin da size yakisan en uygun kiyafeti tabiki bulabilirsiniz. Dedigim gibi önce kendinizi tanimalisiniz tabiki.
Teknolojinin gelismesiyle birlikte bize moda dünyasinin da kapilari acildi aslinda. Özellikle internetten hemen hemen cogu şeyi takip edebiliyoruz aslinda.
Tüm dünya modasin dan haberimiz oluyor bu sekilde. Dünyani n her yerinden modayla ilgili haberler alabiliyoruz.
Bütün bunlara ragmen moda dan uzak kalmak yada bilgisiz kalmak nerdeyse imkansiz. Teknolojinin haricin de düsüncelerini önemsediginiz kisiler den de fikir alabilirsiniz.
Sonucta sizi önemseyen ya da size deger veren kisilerin de fikirleri sizin icin önemli olacaktir. Nasil deger verdiklerinizle sohbet etmeyi seviyorsaniz onlar dan fikir almayi da sevmelisiniz.
Bazen sevdikleriniz sizi sizd en daha iyi taniyor olabilir. Teknoloji den yardim aldiginiz kadar sevdiklerinizd en de fikir alabilirsiniz.
Kisaca moda teknoloji gibi günümüzün vazgecilemezlerin den biri olsa da kendinizi tanimak en önemlisidir aslinda.

6 Comments
 1. bune
  5:23 am on Şubat 8th, 2016

  teknolojı her alanda oldugu gıbı moda dada fenomen haıne gelmıs.. modayı takıp edebılecegınız o kadar cok sosyal ımkan mevcuk kı .. teknolojı bu anlamda onunuzu acıyor.. facebook twiterr yada instagramdan bıle takıp edebılıyorsun.

 2. Makinist
  11:54 pm on Şubat 8th, 2016

  ayrıLmaz ikiLi:D

 3. FederaL
  11:56 pm on Şubat 8th, 2016

  Guzel bir paylasim olmus tskler emegi gecenlere

 4. micro
  11:58 pm on Şubat 8th, 2016

  teknoloji modada üstün olmaya başladı.modaya her şekilde takip etmeye basladık.tv internet sosyal paylasım yerlerinde takip edebiliyoruz…

 5. Zehra
  11:59 pm on Şubat 8th, 2016

  aynen öle modayı takip edebilirsiniz ama en güzeli yakışanı giymekdir 😉

 6. Lisbeth
  12:03 am on Şubat 9th, 2016

  Güzel payLasım


Yorum Yapın