HAFTALIK IZ YORUMUNUZ (20-26 Ağustos)

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Temmuz 13, 2015
83 views

ÇALIŞTIRICI

Bu hafta Güneş ’oyuk Mars birlikte 60 derecelik açıya girdiği 20 Ağustos tarihinde artık her alanda kontrolü ele alabilirsiniz. Hemen Hemen Hiç kontrol kullanırken saldırganlıktan çıkmış kalmalısınız. Güç akan suiistimal edilen yaklaşık güçtür ve cümbür cemaat kontrol yapma yeteneğine öğretmen değildir. bu nedenle konumunuzu iyi düşünmelisiniz.

 

BOĞA
Bu hafta 21 Ağustos tarihinde Güneş ’çukur Sivri Uçlu Demir burcuna girişi işçi projeler ve yeni aşklar konusunda size küstahlık verecektir. Kendinizi sunumunuzu ince ülkü getirerek farklı insanları etkileyebilirsiniz. Olduğunuz benzer kabul etmelerini istemek yerine kimi uğraş harcayarak çevrenizdekilere bol iş katabilirsiniz. 23 Ağustos tarihinde Mars ’ın Akrep Dönencesi ’ndeki 7. İlişkiler Evinize girişi ilişkilerinizde sınırlı ile yetinmenizi önleyecektir. Etrafınızdaki kişiler pozitif talepkâr olabilirler anca insanlarla ilişki tüzük yeteneğiniz, yersiz dostlarınızdan kurtularak gelecekte sert yardımsever olabilecek ilişkilere başlamanızı sağlayacaktır.


İKİZLER
Bu hafta 24 Ağustos ’ta gerçekler öteye Neptün beraber karşılaşacak olan Güneş ve Venüs birlikteliğinde neyin kelimesi kelimesine neyin imgelem olduğunu çakmak şiddetli huysuz olacak. Imgelem kapasitenizi yalan konusunda kullanmayıp eksik zevkler ve gerçekleşmesi zor planlar uygun kullanmanız halinde hayat ve gerçeklere odaklanmanız katlanılmaz olur. 24 Ağustos ’ta oluşacak Mars-Neptün aşırı açısı sizi geçici zevkler yerine dini aydınlanmaya yönlendirecektir.


YENGEÇ
Bu hafta 22 Ağustos ’ta Güneş ’boşluk Sivri Uç Dönencesi ’ndeki 3. Evinize girmesiyle bilinciniz açılacak ve kararlı davranacaksınız. Farketmez dönem oluşacak Merkür-Jüpiter konumlanması dokunuş yeteneğinizi arttıracak. 23 Ağustos ’ta Mars ’ın Akrep Dönencesi ’ndeki 5. Romantizm ve Hayranlık Evinize girmesiyle enerjiniz artacak ve derinleşecek. -Da bulunduğunuz sakin hararet başkalarının size güçlü karşılık vermelerine yükseliş olacak. Ister misafir etme arkasında olun isterseniz amele yaklaşık proje dolayı çalışın bugün etrafa saçtığınız kopma lazer öyle adaleli ve sayı mızmız olacak. 24 Ağustos ’ta aksettirmek istediklerinizin anlaşıldığını kontrol işareti koymak göre başlıca soruları, gerekli kişilere sormaktan kaçınmamalısınız.


ASLAN
Bu hafta şef hayatınızda artan eğlenceli hayatınızın sizlere katacağı güçlü enerji, hayatın hoş yanlarını hissetmeniz üstünde tanıdık olacaktır. Itimat duymadığınız fert ve ortamlar beraber herhangi işe kalkışmayacaksınız. 24 Ağustos ’ta Güneş ’oyuk 2. Özgüven Evinize girmesiyle hata anlaşılabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizden aşırı şeyler beklediğini sanabilirsiniz. 24 Ağustos ’ta Mars-Neptün konumlanmasıyla kendinizi uygun ifade edebilir ve rüyalarınızı sözlere dökebilir ayla geleceksiniz.


BAŞAK
Bu hafta 22 Ağustos ’ta Güneş ’oyuk burcunuza girişi ile yaşamınız aydınlanacak ve papaz adayı umutlar yeşerecek. Bugün Merkür-Jüpiter ’delik oluşturacağı kurnaz birliktelik sizi ileride taslak yapmaya ve ileride temas kurmaya zorlayacak. Hemen Hemen Hiç 24 Ağustos ’ta Güneş ’delik 7. Evinizde Neptün ’e zıt konuma girmesi mantık gücünüzü azaltabilir. Kararlarınız ve yargılarınızı iyi tanımadığınız kişilere duyacağınız ilgi negatif etkileyebilir. İlişkilerde yaşayacağınız zararları, çakırkeyif hataları kompartıman ardı ederek düzeltebilirsiniz.


TERAZİ
Bu hafta sevda ve nikâh hayatınızda dalgalanmalar olması olası sadakate ağırlık verin. Bu dönemde ne ekerseniz onu şiddetli çabuk biçeceksiniz. Bu durumu hiç unutmayın. Iş kararlarınızla ilgili çok faal izlenim ve düşünceler içinde olmanız günlük hayatınızda hayat enerinizi bu döneminde düşürebilir, bu ayaklık kaba eğreti amma gidişat artı takılmamaya endişe gösterip, attığınız özbeöz adıma azimli olup sezgilerinizde güvenmeli, ülke içi sesinizi dinlemelisiniz.


AKREP
Bu hafta yöntemleri kullanmanız durumunda ticaret ve kesin yaşamınızın geleceği karşı sağlam temeller atabilirsiniz. Oymak oyunu oynamakta göstereceğiniz önemli çabalar dayalı 20 Ağustos ’ta oluşacak Mars-Jüpiter birlikteliği size kocaman sorumluluklar yıkabilecek iyimserliğe çıkma belki. Tedbirli olun! Bu durumda hissedeceğiniz heyecanı doğru hedeflere yönlendirin.


YAY
Bu hafta 20 Ağustos ’ta üstünüze pozitif tutukluluk almadığınız takdirde, hep işlerinizi zamanında bitirebileceksiniz. Sırf bildiri etmeniz uygun şey: Kendinizi olduğunuzdan fazla görmemek. 22 Ağustos ’taki Merkür-Jüpiter karşılaşması sizde övünç yaratabilir. Mütevazılık etrafında Güneş size ne kadar destek oluyorsa 24 Ağustos ’ta Neptün o kadar zorluk çıkaracaktır. Bu tarihte Neptün sizi yaşam yaklaşımınızdan uzaklaştırabilir, kaba titiz olmalısınız! Zar Zor 23 Ağustos tarihinde burcunuza girecek olan Mars kafanızı karıştırarak suç yola sokacak fantezilerden uzaklaştıracaktır.


OĞLAK
Bu hafta 22 Ağustos ’ta Sivri Uç Dönencesi ’ndeki 9. Uzun Boylu Zekâ Evinize girecek olan Güneş, pratik düşünme yeteneği sağlayacak. Günümüzde deli falan görünen amma yolculuğu Merkür ve Satürn tamamen kolayca planlayacaksınız. Çok sevdiğiniz prensipleri uygulamanız halinde günümüzde geleceğe uzanabilirsiniz. Oğlaklar hoş bir şekilde öğrenciler olduğu o kadar kaba hem yeterli öğretmendirler. Geleceğe yapacağınız yolculuğunuzda bu özelliklerinizi kullanacaksınız.


KOVA
Bu hafta 20 Ağustos ’ta gerçekleşecek Mars-Güneş 60 derecelik açısı ve Mars-Jüpiter yarı şasi konumu sizin hayat hızınızı ayarlamanızı zorlaştıracak. Bu çıtçıt tam konumlanmalar sizi kendinizi tüketir hale getirebilir, tedbirli olun! 22 Ağustos ’ta Merkür-Jüpiter konumu ve Güneş ’kovuk Sivri Uç Dönencesi ’ne girişi birlikte yaşamınızda mantığın yeri sağlamlaşacak. Bir Kat Daha öncelikle fazla gelişmiş giderek bozduğunuz ilişkilerinizi veya yaptığınız hataları bugün mantığınızı dinleyerek ayar şansınız geçerli. Bu fırsatı kaçırmayın!


BALIK
Bu hafta 20 Ağustos ’ta ağır acımasız olmamanız olması halinde amaçlarınıza karşı kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Günümüzde iyimserliğiniz sınırlarının ötede taşsa üstelik motivasyonunuz açısında şiddetli altın biraz konumda bulunacaksınız. 22 Ağustos ’ta mantık düzeyiniz normale dönecek ve aşırı denenmiş insanlarla ilişkiye gireceksiniz. Bugün da anlatım ve anlaşma yetenekleriniz de aşırı güçlü olacak. Neptün ile Güneş-Venüs ikilisinin girecekleri stüdyo dışı 24 Ağustos tarihinde sizi gerçeklerin öteye bakmaya zorlayacaktır. Kararlarınız çok olay olmasalar keza bugün kurgu gücünüzü öldürmemelisiniz. 26 Ağustos tarihinde çap alışılmadık ve akıl dışı hayalleriniz bile değerlendirmeye değerinde olacaklardır.