Güvenli Sohbet


Güvenli Sohbet

Sitemizin ana özelliklerinden devam edecek olursak görüntülü sohbet,  hızlı giriş,  mesaj sohbeti,  sohbet geçmişi özelliği, mobilden giriş, arkadaş listesi oluşturma gibi özelliklerimiz sitemizde mevcuttur. Sitemiz hakkında merak ettikleriniz sormak ya da bizi takip etmek istiyorsanız twitter, instagram ve facebook tan bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenli Sohbet geçmişi özelliğimizde sohbet ettikten sonra kaybolmasını istemediğiniz sohbetinizin saklanmasını istiyorsanız sohbeti sakla butonuna tıklayarak sohbetinizi bir sonraki görüşme için saklayabilirsiniz. Böylelikle sohbetini beğendiğiniz kullanıcılarımız ile irtibat halinde kalabilirsiniz. Arkadaş listesi özelliğimizi kullanarak ta beğendiğiniz kişileri arkadaş ekleyerek sohbetlerinize daha sonra da devam edebilirsiniz. Arkadaş listesi özelliği ile konuşma istediğiniz kullanıcımızı nick name’i ile aratmak yerine arkadaş listenize girerek daha kolay ve hızlı bulabilirsiniz. Ayrıca sizi arkadaş ekleyen kullanıcılarımız size ulaşmak istediklerinde de sizi aratmak zorunda kalmadan arkadaş listesinden bularak size kolaylıkla ulaşabilir.

Güvenli Sohbet Odaları

Sitemizin ana özelliklerinden devam edecek olursak görüntülü sohbet,  hızlı giriş,  mesaj sohbeti,  sohbet  geçmişi özelliği , mobilden giriş, arkadaş listesi oluşturma gibi özelliklerimiz sitemizde mevcuttur. Mobil giriş özelliğimiz ile evde, dışarıda, otobüste, misafirlikte, canınızın istediği herhangi bir yerde mobil giriş özelliğimiz sayesinde sitemize giriş yapabilir ve keyifli sohbetlere yelken açabilirsiniz. Güvenli Sohbet Odaları Mobil giriş özelliğimiz ile kullanıcılarımız hem daha hızlı giriş yapabilir hem de bulundukları her konumdan pratik giriş yapabilirler. Sende bulunduğun yerden arkadaş listenden bir arkadaş seç ve sohbet etmeye başla . Onlara eğlenceli  etiketler ve emojiler gönder sohbetinizi keyifli bir hale getir. Herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa da unutma info@sohbetozel.com  adresine mail atarsan yöneticilerimiz sana yardımcı olacaktır. Sorununu açık bir dile anlatan bir mail gönder bize ve daha sonra biz sana mail üzerinden ulaşım sağlayacağız.

Güvenli Sohbet

Güvenli Sohbet Odası

Sohbetozel.com insanların yabancı insanlarla muhabbet etme biçimini ve tanışmaya adım atma evresindeki şeklini değiştirdi. Dünyanın birçok yerinden en bilgili, en eğlenceli, en samimi insanlar ile tanışmak için sitemize üye ol ve sohbet etmeye başla. Eğlenceli filtreler ve etiketler ile görüntülü görüşmeleri daha akıcı ve sürekli hale getirin. sohbetozel.com hem ücretsiz bir sohbet sitesi olmakla beraber hem de size en uygun arkadaştır da. Birçok kültür görüp bunlarla harmanlanmış yüzlerce kullanıcıya sahip olan sitemiz dünyadaki değişen kültürlerden uzak kalmamanız için de bir aracı görevi görmektedir.  Arkadaş olduğunuz kişiler ile görüntülü konuşarak yaşam tarzlarını, kültürlerini, dillerini yakından tanıyabilirsiniz. Konum bilgisini kullanarak arkadaş olduğunuz kişilerin hangi ülkeden olduğunu öğrenip dillerini kültürlerini araştırarak onunla iletişime daha rahat geçebilirsiniz. sohbetozel.com nitelikleri özellikleri ile bağımlılık yapabilir aman dikkat!


Yazar: Penta

Görüntüleme: 84 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 05 Şubat 2021

Cevap bırakın