Gabile Chat

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Ekim 4, 2015
84 views

Gabile icin ürüyüş yapıldı Gerekiyorsa mücadele verdiler onlar özgürlüklerini ifade etti ! Bizler için onlar özgürlük savaşcısıdır ! Evet evet abartmıyoruz gerçekten . En güzel dini soruların ve cevapların bulunduğu #islam kanalında siz de arkadaşlarınızla yarışıp bilgilerinizi hatırlayabilirsiniz. #islam botu ile Kanalımız sizlerin hizmetindedir. Gabile tüm yaşadıklarını yani kaderin onlara sunmuş oldugu seceneklerden birini gay olmayı tercih etmediler onların kaderiydi. Kaderlerini en iyi şekilde yaşamak için istanbulda yürüyüş yaptılar özgürce kendilerini ifade ettiler. Gay’lık özgürlük oldu

Gabile gay demektir ve sizlerin bu özgürlük ugrunda yürüdügünüz ayaklarınızı yormamak için tüm Gay’ları bir araya toplamayı başardık genel olarak ! Günümüzde pek çok şehirde ön yargı ile yaklaşılan malesef insanlarımız mevcuttur.
Gabile  chat ile ön yargı olmadan sadece sizlerin özel bulacagı bir mekan hazırladık. Her insan kendini anlayan birini ister kendisi gibi olmayan ve kendisini anlamayan insandan bir süre sonra mutsuz olarak ayrılıyor. Insanlardan kacmadan özgürce sohbetini edebilmek istiyor veya özgürce rumuz almak istiyor. Gabile chat ile bunların hepsi artık bir hayal degil gerçek. Gabile chat odalari sizlerin tek mutlulugu olacaktır.

6 Comments
 1. gabile
  1:55 pm on Ekim 4th, 2015

  Gabile chat odalari girisini soylermisiniz ?

 2. taylan
  2:01 pm on Ekim 4th, 2015

  gabile chat ile tanistigim bir cok dostlugum oldu. bunu da sizlerin sayesinde basarabildim. boyle bir ortamdan boyle insanlar cikacagini daha once hic dusunmemistim. ama buradan edindigim dostluklarla hayata baglandim resmen.

 3. SerSeRiLiCe
  3:04 pm on Ekim 4th, 2015

  Gabile chat sitesni google.com da gezerken buldum tamda bana gore yermis guzel bir size emeginize tskler

 4. Emre Özer
  1:36 am on Ekim 5th, 2015

  paylaşımlar için teşkkürler:)

 5. Mert
  1:49 am on Ekim 5th, 2015

  Gabile Chat Süper On Numara ßir Yer Yeni Kesvettim Tavsiye Ederim.

 6. Hande
  10:01 am on Ekim 5th, 2015

  Gabile candır gerisi heyecandır :)


Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.