Ankarada acı ya dur diyen yok.

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Ekim 14, 2015
57 views

Ankarada bir pazar sabahı yasanılan katliamın acısı bitmiyor.İnsanlarımız katledildi hepsi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıydı. Acımız büyük. Fakat bizde istifa mekanızması çalışmadığı için hiç kimse koltuğundan kalkıpta hata vardı güvenlik açığı vardı demiyor. Nasıl bir duygu ki bu istifa kelimesinin onurunu şerefini özrünü anlamıyorlar.
Beklentimiz ANKARDA görevden alınan emniyet müdürü olsa bile Bakanlarımızın tavrı ve görevi  suistimal edenler kadar Erdemli olup istifa etmeleri. Belki acılar azalmaz ama birazda olsa kanayan yüreklere su serpilir.

Terörün her türlüsüne karşı olmalıyız sadece pkk değil ışıd da bir terör örgütüdür ve dinimizi  kullanarak insanları katletmektedir ayrımsız Terörün dili,dini,ırkı yoktur. Bunlar bizlerin başınada gelebilir bir alışveriş merkezinde yada metroda enpati yapmalıyız. Orda bulunanlar terörist değildi, İnsandı barış istemek için ordalardı güvenlik sağlanamadığı için Aranan insanlar takip edilmediği için bunlar başımıza geldi. Hata büyük asla ölenler geri gelmiyecek Ülkemiz bunları hak etmiyor, Ne askerimiz ne de polisimiz ölmesin kahpe kurdunlarla vurulmasınlar. Şehit haberleri her gün haberlerde yeter diyoruzda bizim sesimiz duyulmuyormu? Yeter birleşin ve ülkemizi huzura kavuşturun. Bu ülkenin ekmeğini yiyen vatan hainleri el ele olan yürekleri insan sevgisi ile dolu olan kenetlenmiş acıyı sevinci paylaşanları ayrıştıramazlar. Lütfen insan olarak düşünün kaybettiklerimizi orda bizlerde olabilirdik.
Secim ler geliyor oyunuzu kime atarsanız atın oyunuzu kullanın.Bir oy bir oydur. Bu ülke hepimizin  kıymetini bilelim çok geç olmadan.

No Comments
 1. Emre Özer
  1:08 pm on Ekim 14th, 2015

  TERERÜ NALETLİYORUZ VE ŞEHİT AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ…

 2. ADAMgibiADAM
  1:21 pm on Ekim 14th, 2015

  paylaşım için tşklr saolun

 3. NihaL
  1:24 pm on Ekim 14th, 2015

  bu koltuk sevdası menfaat oldugu surece turkıye daha cok kaoslu donemler gecırcek. terorun ana mayasıda bastakı kokmus kesımler. buna dur dıyecek yıne bız turk halkıyız. yenı secım donemınde aklı selım dusunceye davet edıyorum. bastakılerın esırı olmayın. bu boyle devam ederse daha cok sehıt daha cok vatandasımızı kaybetcez sıra sızede gelebılır… Bu vatanı boldurmeyelım gelın hep beraber kurdu turku cerkezı lazı vs.. el ele verın ulkemızı parcalatmayalım…

 4. Uyuz
  1:44 pm on Ekim 14th, 2015

  :(

 5. yasmin
  1:46 pm on Ekim 14th, 2015

  Yürek yüreğe ,ele ele biz başarıcaz Kötü günlerde bitecek sabır diliyorum

 6. ArıMAya
  2:41 pm on Ekim 14th, 2015

  Çok güzeL değinmişsiniz… Bunu siyasete yöneLtenLerde var çok tepkiliyim onLara ve çok üzülüyorum.TürK Milletinin Bağı SağOLsun Rabbim aİleLerine Çok Sabır versin.. Can hepimizin Canı oLmaLı ama ayrımcılığı yok etmekte gerekiyor… Saygı duruşuna bile saygı göstermeyenLerden ne beklenir bunuda bilmiyorum.. Biz bir oLmaLıyız her defasında Terör örgütü sayesinde dahada kötüye gidiyoruz… Acımız büyük TeşekkürLer …

 7. mesut
  3:23 pm on Ekim 14th, 2015

  terör kötü bişey lanetliyoruz ama bitiremiyoruz bitirmemizlazım

 8. meral
  5:07 pm on Ekim 14th, 2015

  bu acı gercekten acı.. Ama yıllardır pkk ılletının yaptıgı acı deılmı.. vatandaslarımız ölmesın terörün herturlusu terör.. bunu sadece basımıza geldıgınde degıl her an soylememız gerek.. Pkk terör örgütüdür.

 9. Ecesu
  6:37 pm on Ekim 14th, 2015

  ALLAH BELALARİNİ VERSİN BU KATLİAMİ YAPANLARİN

 10. D0ĞuKan
  10:12 pm on Ekim 15th, 2015

  NihaL Hanım ßu K0LtuK SevdaSı deiL CünKü KimSe DevLete SuCu yüKLeyemez Kimin Kim 0LduĞunu Hic KimSe ßiLemez 0 yüz’den 1 0Layın iC aCıLaRını ÖRt paS Etmeden ßuLunmayana Kadar aSLa 1 T0pLuma yaDa 1 DevLet’e MaL 0LunaCaK 1 eyLem 0Lamaz eĞer Her t0pLum KeSimi ßu 0LayLarı ßirine SuCLar iSe 0 zaman 0LayLar aKLanır Ve UnutuLur Ve ßir Daha 0LuŞumu yapıLır 0 yüz’den Her inSan iSter Ki ßu 0LayLaRın yaŞanmamaSını Her Annenin aĞıt yaKmaSını iStememeSini ßir aßi’nin ßir aßLanın ßir ßaßanın veya ßir Anne’nin FeRyadını KimSe iStemez 0 yüz’den ßiz TR ÖyLe 1 üLKe Ki Gün qeLeCeK Tüm Şimdiye Kadar yaŞanan 0LayLaRının FaiL’Leri teK teK yaKaLanaCaK 1928’den ßu yana Kadar yaŞanan HerŞey zamanLa ßir ßir 0Rtaya CıKaCaK TürK aDaLeti KuvvetLi Ve adiL 0Lan ßir TemeL’e Sahip’dir .. Hani Diy0r yA ..” aDaLet MüLKün TemeLi’dir ”’ Die ßu eR yaDa qeC qeLeCeK ..


Yorum Yapın