Almanya Sohbet


Almanya Sohbet

Sitemizi sizin için en rahat ediceğeniz şekilde tasarladık. İstediğiniz zaman size gelen fotoğrafları cihazına kaydedebilir ya da silebilirsiniz. Kullanıcılarımız ile görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Görüntülü görüşme sırasında mikrofonu istediğiniz zaman kapatıp istediğiniz zaman açabilirsiniz. Ayrıca görüntülü görüşme sırasında daha sonra izlemek isterseniz kayıt tuşuna tıklayarak kaydedebilirsiniz. Kayıt başlattığınız elbette görüntülü konuştuğunuz kullanıcımıza bildirim olarak gidecektir. Almanya Sohbet Görüntülü konuşma sırasında istediğiniz kişiye arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Ayrıca görüntülü konuşama sırasında olur da muhabbeti bekletmeniz gerekirse görüntünüzü durdurabilir ve işinizi hallettikten sonra karşı taraf sohbeti kapatmamış ise görüşmeye devam edebilirsiniz. Görüntülü görüşme sırasında karşı tarafa emojiler, kalpler, dudak gibi eğlenceli sticksler gönderebilirsiniz. Böylece konuşmanız daha eğlenceli bir hal alır. Sitemiz evde kaldığımız bu günlerde sohbet etmeniz ve ettiğiniz sohbetlerin keyifli geçmesi için elinden geleni yapıyor.

Almanya Sohbet Odaları

Eğlenceli sohbetlerinizin adresini sohbetozel.com olarak değiştirdik.  Zaman içerisinde dünyanın her yerinden yetenekli ve enerjik insanları arkadaş olarak ekleyip sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi onlara anlatıp planlarınızı onlar ile paylaşabilirsiniz. Böylelikle kendinize  yeni arkadaşlar kazandırabilirsiniz. Sohbet sırasında birbirinize komik ve eğlenceli etiketler yollayabilirsiniz. Almanya sohbet odaları Ayrıca dil gelişiminize katkı sağlayabilir ya da yeni diller keşfedebilirsiniz. Bunların hepsi bir tık kadar uzağında istediğini seçmekte tamamen özgürsün. Sitemizde kısıtlamalara yer yok.  Üstelik bu hizmetler tamamen ücretsiz.  Görüntülü, sesli, metin mesajı hatta sohbet sırasında gönderdiğiniz etiketler, fotoğraflar, videolar hepsi tamamen ücretsiz. Konuşmaya başlamak ve fırsatlardan faydalanmanız için tek yapmanız gereken üye olmak. Üye olduktan sonra kendi seçtiğiniz görüşme şekline göre istediğiniz kullanıcımız ile görüşebilirsiniz.

Almanya Sohbet

Almanya Sohbet Odası

Sitemizde birçok farklı özellikler bulunmaktadır. Ana özelliklerine bakacak olursak görüntülü sohbet,  hızlı giriş,  mesaj sohbeti,  sohbet geçmişi özelliği, mobilden giriş, arkadaş listesi oluşturma ve daha birçok seçenek ile sitemiz diğer sitelerden farklı bir boyut kazanmıştır. Özelliklerimizi inceleyecek olursak görüntülü konuşma özelliğimizde yüksek kaliteli görüntü, çeşitli etiketler gönderebilme, görüntüyü bir süreliğine duraklatma, mikrofonu kapatıp açabilme  ve tüm bunların ücretsiz olması sitemizi lider konuma getiriyor. Mesaj sohbetimizde sesli ya da görüntülü konuşmaktan hoşlanmayanlar için düşünülmüş bir seçenektir. Metin sohbeti  içersinde ücretsiz fotoğraf gönderme , anlık video çekip paylaşma gibi ayrıcalıklar vardır. Ayrıca metin sohbetinde de emoji ya da etiketler kullanarak eğlenceli sohbetler edebilirsiniz. Hızlı giriş seçeneğimizde nick name’inizi girdikten sonra parolasız giriş yapabilir ve sohbete giriş sürecinizi hızlandırabilirisniz.


Yazar: Penta

Görüntüleme: 102 defa

Kategori: Genel, Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 05 Şubat 2021

Cevap bırakın