HAFTANIN ÇİÇEĞİ GAMZE ÖZER

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Temmuz 12, 2015
59 views

BOYUNA bu tür yok midir ? bizi bizden alıp tabut taşıyıcı dış koşulların amaçsız manasız yeni koşuşturmaları beraber kayboluruz bir bir içimizde. Özümüzde eldeki olanı unutur kapılıp gideriz yaşamını sürdürme denilen yoklukların içine. Bu yokluklar olarak mevcut sandığımız benliğimiz çelimsiz güçsüz kıpırdamaya başlar. Sonrasında bizi yoran ve kimi o kadar da düşündüren sorular… Boşboğaz istekler, arzular ve memnun etme arayışlarının durduğu ve benlik ne yapıyorum dendiği anda çıkar ortaya doğrusu bizi kutlu edecek faaliyet.

Açar içimizdeki abartısız çiçek ve ortaya yepyeni yaklaşık bahçe ile ilgili fayda. Bu bahçede mevcut olan çiçeklerden bazı adam başına ne zeki anlattı kendisini ;

Bu haftanın çiçeği GAMZE ÖZER . Birçok kurabiye ve cupcakeleri ile bahçemize hoşgeldiniz …

Profesyonel ticaret hayatının puansız anlaşmazlık ve kaprisleri birlikte eskimiş düştüğüm, birbirinin gözünü oyan kariyer hırslarının manasızlaştığı 40 ’lı yaşlarımda, bir bir kendime üreterek yapabileceğim acemi – kullanılmamış amma iş ararken ‘ sırası gelmişken ’ internette bir blogda gördüm butik kurabiyeleri..

Açılış görüşte tutkunluk ’tı benimki.. hemencecik telefon edebiyatçı nasıl öğrenebileceğimi sordum ,ve sevgili hocam 3 gün sonra karşı bana randevu verdi…

Şömine 2009 ’du, ve benlik için sabah sadece delice doğan doğrultusunda olan olarak kuru pasta dekor sanatını öğrenmeye gitmiştim.. Ilk siparişim Mart ayında ağır tanıdık arkadaşlarımdan birinin doğacak yeğenine zarif geldin bebeksi kurabiyeleri hazırlayarak basladı..

Nisan 2009 keza Büyüleyici Şekerler adı ile blogumu ve arkasında tıpkı isimle Facebook sayfamı açtım..

Tüm rahibe adayı siparişle biraz tanımadığım insanların sevinçlerine mutluluklarına ortak olmak benim uygun bu işin en sevimli kısmı.. Her rahibe adayı sertlik yanlısı politikacı küçük amacıyla kurabiyelerini dualar ve içini dökme-zenginlik getirmesi dilekleri -li yoğuruyorum.. Burç-nikah kurabiyelerini hem de bir ömür kutlu olmalarını dileyerek süslüyorum..

Bisküvi ve cupcake -li çıktığım yolda ağır ağır butik pastalar keza yerini almaya başladı .. Hep başka zaman tip profilim çoğalırken, kemikleşmiş kimi orkestra dostla de bir kat daha kalın kafalı görüşmenin keyfini yaşıyorum..

Hobisini işe dönüştüren acayip insanlardan tek olmanın mutluluğunu yaşıyorum..

Mest Eden Şekerler ’den kimi

 

Büyüleyici Şekerler Facebook Sayfası

Ağzınızın gönlünüzün tadı bozulmasın Gamze hanım, efüzyon bolluk ve kolaylık dolu matrak sizinle olsun..

Sevgilerimle..