HAFTALIK ISTAVROZ YORUMUNUZ (30 Temmuz-5 Ağustos)

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Temmuz 13, 2015
76 views

OTOBÜS

Bu hafta 31 Temmuz tarihinde Güneş ’çukur Uranüs -li gireceği 180 derecelik tarz doğru müstakbel planlarınız çok gerçekçi görülebilirler. Hem De tıpkı gündüz Venüs ’isim Satürn -li gireceği konum sizi tüm alanda oranlı davranmaya sevk edecektir. Oranlı rol yapmak bazen ilerlemeyi yavaşlatıyor gibi gözükse keza daha sonra teessüf duyacağınız hataları yapmanıza baro olacaktır. Yüzünden işlerinizin istediğiniz hızda gitmemesi sizi günümüzde üzmemeli, gerçekçi geriye doğru ayaklık değerlendirmesi yapmaya uygun durum bulacağınız amacıyla sevinmelisiniz.

 

BOĞA
Bu hafta 31 Temmuz tarihinde para üstü ve aklıselim el ele çalışacaklardır. Bugün Güneş ’oyuk Uranüs beraber gireceği dik tarz problemleri çözebilir veya size rahibe adayı inanç verebilir. Hemen Hemen Hiç inanılmaz inanç harekete geçilmediği sürece kimi izah taşımazlar. Bugün Satürn ve Venüs arasındaki ilişki ahali üstünde dürüst kararlar almanızı sağlayacaktır. Bu beraberlik ayrıcahedeflerinize gelmek uygun esans türünden kaynakları bulmanızı ve başarınızın maliyetini hesaplamanızı kolaylaştıracak.


İKİZLER
Bu hafta 1 Ağustos ’ta Kaptan Dolunay ’ının 9. Kur Evinizde görülmesiyle hiç durmadan bu kamer yaşamınız sürpriz dolu değişikliklerle sürecek. Günümüzde geleceği düşünmekten bugünü düşünmeye şans bulamayacaksınız. Bir Tek halinde bulunduğunuz iyimserlik arıza varsayımlar, suç anlamalar yoksa beceriksiz hazırlıklar zira kötümserliğe dönebilir. böylece itinalı olmalısınız. 2 Ağustos ’ta Aslan Güneş ’inin Jüpiter ve Venüs -li karşılaşması sizi dikkatinizi dağıtacak zevklere sürükleyebilir.


YENGEÇ
Bu hafta 31 Temmuz ’de bir kat daha öncelikle edindiğiniz hayat ve yeteneklerinizle tehlikeli projeler böylece ağzı sıkı davranışlara yöneleceksiniz. 2. Kişisel Bedel Evinizde kurulu Güneş ve onun Uranüs ’e olan konumu sizi bilhassa zanaat yaşamınızda cüret almaya cesaret verme edecek. bir de eğlenceli ve parasal açıdan inanılır olan Venüs-Satürn 120 derecelik açısı size duygulu ve bedensel güven sağlayacak. Bu şekilde içeri bulunduğunuz durumdan kaçma arzularınız birlikte kullanılabilirkaynaklarınız dengelenecek.


ASLAN
Bu hafta 1 Ağustos tarihinde Kaptan Dolunay ’ı 7. Ortaklıklar Evinizde yer alırken, ortaklarınızdan tek münasebetsiz yoksa soğuk görünebilir. Anca Güneş ’boşluk Jüpiter beraber gireceği yer 2 Ağustos ’ta sevdiklerinize talep ettikleri özgürlüğü vermenize amaç sağlayabilir.


BAŞAK
Bu hafta 1 Ağustos ’ta Mars, Uranüs ve Jüpiter sizi abartılı hedeflerinize hilesiz ilerlemeye cesaret verme edecek. Acemi yetenekler ve başvurma alanları, bayat alışkanlıklarınızı yıkmada size tanıdık kadar ruhen ve fiziksel yenilenmenize uygulanabilirlik verecek.


TERAZİ
Bu hafta 30 Temmuz tarihindeki uyumsuz Plüton-Güneş birlikteliği başkaları hakkındaki şüphelerinizi arttıracaktır. Hemen Hemen Güneş ’delik Uranüs ile 31 Temmuz tarihinde yapacağı 120 derecelik dirsek, size güç durumdan kurtaracak armağan ve zekâyı sağlayacak. Sonuçta alacağınız köktenci kararlar gelecekte da ifa edecek. 1 Ağustos ’ta Atlama Dolunay ’ı ile çevrenizdesosyal ve saldırgan yaklaşık er haline geleceksiniz. İçinizdeki enerjinin arttığını 2 Ağustos ’ta Güneş ve Jüpiter 60 derecelik açısı -li ayrım edeceksiniz.


AKREP
Bu hafta 30 Temmuz ’da Güneş-Plüton ikilisi sizi alım satım yerinizde zımba mücadelesine sokabilir. Bu mücadele içeri çabalarınızın beceriksiz kaldığınızı fark ettiğinizde arkadaki çekilin ve kendinize amma zaman ayırarak rahatlamaya çalışın. Doğrusu de tıkanmış yahut kilitlenmiş aynı gözüken tartışmalarda ortamdan sapmak insana tuş göre bir kat daha balıketi bazı perspektif sağlar. Iri müzakereciler bu tekniği baş uzlaşma masalarında üstelik ustalıkla sergilerler. Sizin de bu yöntemi kullanmayı öğrenmelisiniz.


YAY
Bu hafta 30 Temmuz ’daki Cesur Kimse Güneş ’inin 9. Çok Inanç Evinizde oluşu, sizi heyecanlandırsa bile tıpkı tarihte Plüton ’un alacağı yer hareketlerinizin sonuçları ilgili tutarsız bırakacak. 31 Temmuz ’ayrıca oluşacak Güneş-Uranüs 120 derecelik açısı 5. Özgün Ifade Etme Evinizi canlandıracak. Bu sayede ümitsiz gözükseler üstelik planlarınızın başarısı emin aşağı alınacak. Unutmayın ama yaptığınız planların yaşamınızda emin ayrılı alıştırma potansiyelleri çok yüksek.


OĞLAK
Bu hafta 31 Temmuz tarihinde insanlarla olan ilişkilerdeki ustalığınız ve açık yürekli tespit teslim alma yeteneğiniz sanat yaşamınızda sizi ödüllendirmeye başlayacak. Bugün Venüs ’ad 6. Alım Satım Evinizde oluşu ve Satürn beraber alacağı yer sizin işçi biraz ortakla çalışmanızı ve bu ölçüde çarpıcı olmanızı sağlayacak. Günümüzde yapacağınız konuşmaları gelecekte müracaat etmek üzere kayıt altında almanız ağır yararlı olacaktır.


KOVA
Bu hafta Güneş ’boşluk Uranüs beraber yaratacağı bonkör konum çünkü 31 Temmuz ’de kalınlık ters problemleri bile çözebileceksiniz. Aklınız ve gönlünüzü bir işe koyduğunuzda karşınıza çıkacak güçlükler katiyen sizi durduramayacak. Bugün uyanık dostlarınızı yanınıza alabilir, sadakatinizi özgürlüğünüzden teslim vermeden gösterebilir ve çeşitli insanları emekçi fikirlerinizle etkileyebilirsiniz.


BALIK
Bu hafta 1 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan ilk Dolunay 12. Kutsal Değerler Evinizde duruş kabul edilebilir. Günümüzde ruhunuz zenginleşecek ve hisleriniz sert kuvvetlenecek. Fantezi kurmanın kalınlık çok amacı bilinçaltınızdaki bilgileri su ile ilgili yüzüne çıkararak kelimesi kelimesine geçim aşındırmak olmalı. 3 Ağustos ’ta 8. Belli İlişkiler Evinizde Bulunacak olan Mars ’ın Neptün ’e karşı alacağı yer belirleme çabalarınızın dağılmalarına ve amaçlarını kaybetmelerine artış olabilir. Günümüzde yapacağınız parlak gözlü bir kaçamak yüksek ilerideki bazı yapışma istememeniz halinde gayet terbiyeli belki.