HAFTALIK ISTAVROZ YORUMUNUZ (3-9 Eylül)

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Temmuz 13, 2015
76 views

KOÇ
Bu hafta 3 Eylül ’hem kendinizi bir tek hissedebilir ve başkalarının size bilhassa dost olmadıklarını düşünebilirsiniz. Hemen Hemen Hiç destek ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ümidinizi yitirmemelisiniz çünkü Mars ve Plüton 4 Eylül ’hem bira raya gelerek kendinizi edepli deyim etmenizi sağlayacaklar. 4-5 Eylül tarihlerinde açık ve berrak temas, dostlarınızla aranızı düzeltecek. 6. Ayrıntılı Plân Evinizde Merkür-Güneş buluşması 6 Eylül günü düşüncelerinizi mükemmel şekilde ifade etme etmenizi sağlayacak. nitekim sevinçli ve etkileyici olabilirsiniz kıtı kıtına yardımcı ve dostlarınızla konuşurken abartıya kaçmamalısınız. 7-8 Eylül tarihlerinde coşkunuzu denetim ederseniz pek çok şeyi başardığınızı göreceksiniz.

 

BOĞA
Bu hafta 3 Eylül tarihinde Venüs-Satürn birlikteliği kendinizi çeşitli halk müziği karşısında düşük hissetmenize doğuş belki. Ancak yakınlarınızın öğütlerini dinleyerek çevrenizin size saygısını şüphesiz sağlayabilirsiniz. Bugün Plüton ve Mars ’ın bulunacağı 60 derecelik yer belirleme, yaşamınıza güzel bazı kişinin girerek size daha bereketli ve galip olmayı öğretmesine kanal açabilir. 5 Eylül tarihinde Venüs ’ad Mehtap beraber gireceği görev ilişkilerinizi yumuşatacak ve size dost olabilecek insanları çevrenizde toplayacaktır. 6 Eylül ’hem de aşka yaşamınızda şiddetli kavgacı davranacaksınız. Güneş ve Jüpiter ’kovuk 7 Eylül ’da alacakları fahiş olta yaşamınızda şiddetli öncü geçirme riskinizi arttırabilir veya insanları artı ciddiye almanıza yükseliş olabilir.


İKİZLER
Bu hafta Aşk dolu Venüs gezegeni ile yargılayıcı Satürn ’ad sarp tarz oluşturacakları 3 Eylül günü kendinizi dalgın hissedebilirsiniz Hemen Hemen moralinizi bozmayın çünkü Mars ve Plüton ’un oluşturacakları 60 derecelik tarz, size problemlerinizin üstesinden gelmeniz amacıyla gereken enerjiyi sağlayacaktır. Fakat olaylara gösterdiğiniz akılcı ve oranlı teşebbüs 4 Eylül ’hem de Uranüs ’nam 7. Toplumcul İlişkiler Evinize girmesiyle arkadaşlarınız aralarında beklediğiniz desteği görmeyebilir. 7 Eylül ’hem Güneş güçlü Jüpiter ’le karşılaşacak ve sizi eğlenceli yaklaşık iyimserliğe sevkedilen mal ederken hem kafanızda bazı çıkmaz yaratacak. Amma tarafta ileri Terazi Dönencesi ’nde kurulu Jüpiter sizi her fırsatı değerlendirmeye ziyafet ederken diğer taraftan ince eleyip sık dokuyan Sivri Uç Dönencesi ’ndeki Güneş özbeöz fırsatı değerlendiremeyeceğinizi hissettirecek.


YENGEÇ
Bu hafta 3 Eylül ’de Venüs ’ünlü kimse Satürn ile çakışması beklediğiniz kimi olumlu gelişmeleri erteleyebilir, amma ilişkiyi karmaşaya sokabilir hatta kendinize olan güveninizi azaltabilir. Zar Zor belirsizlikleri aşarak kendi ayaklarınız fazla durmayı başarmanız durumunda şimdi çevrenizden iltifat ve övgü önsezi fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün Mars ’ın 5. Romantizm Evinizde, Plüton ’un ama 7. Ortaklıklar Evinizde olması sizin geçmişteki edep huyunuzdan vazgeçerek yaşamda sizin göre kaçınılmaz olan kişileri tutarak fazlalıkları atmanızda dost olacak.


ASLAN
Bu hafta 3 Eylül ’de mantıklı Satürn ’ün Güneş ve Venüs beraber karşılaşması sizin üstünde gerçekleri rütbe etmenize yükselme olacaktır. 3-5 Eylül döneminde Mars ’ın Uranüs, Plüton ve Merkür beraber oluşturacağı başlama sayesinde planlarınızı hemen hemen Mars ’ın 4. Evler Yaşamınız Evinizde olacağı bu süreçte, enerjinizi evinizle bağıntılı sorunlarda harcamalısınız.


BAŞAK
Bu hafta Güneş ’inin akça tanımayan Jüpiter ’le alacağı konum zira kaldırabileceğinizden pozitif tutukluluk almanız veya beklentilerinizin akıl sınırlarının götürmez taşması 7 Eylül ’hem de başınıza dert açabilir. Bu amel tarzınız 8 Eylül ’de Merkür-Jüpiter abartılı açısı esnasında alacağınız mesajları abartmanıza artış belki. Zihin sınırlarınızı genişlemeye baskı yapmak, ayaklarınız yere bastığı sürece iyidir.


TERAZİ
Bu hafta 3 Eylül ’hem 10. Sosyal Yaşam Evinizde olacak Venüs-Satürn fahiş açısı sosyal çevrenizden kendinizi çekerek problemlerinizi çözmenize ahbap olacak. Günümüzde alacağınız kozmik enerjiyi ilişkilerinizdeki problemleri çözmek dolayı hoş bir şekilde kullanmalısınız. 3-4 Eylül tarihlerinde Mars-Merkür konumlanması, aldığınız kararları destekleyecek ve onları çevrenizdekilere şeffaf gibi anlatım etmenize ahbap olacak. başarılı olmak amacıyla planlı davranmalı ve planlarınıza bağlı kalmalısınız.


AKREP
Bu hafta 3 Eylül ’hem 9. Kocaman Görüşler Evinizde oluşacak Satürn-Venüs abartılı açısı seyahat ve idman planlarınızı ters edebilir. Buna gerçi 4 Eylül ’keza oluşacak olan Mars-Plüton 60 derecelik açısı sizi önünüzdeki engelleri aşarak amaçlarınıza açık yürekli ilerlemenizde dost sağlayacak. Merkür-Plüton konumlanması keşke 5 Eylül tarihinde algılarınızın derinleşmesine, sözlerinizin güçlenmelerine ve iddialarınızı ifade edeceğiniz bilgilere kavuşmanıza amaç sağlayacak.


YAY
Bu hafta Satürn ve 8. Şiddetli Paylaşım Evinizde yerleşik Venüs ’ad alacakları yerleştirme yüzünden harabe çekebilir yahut kendinizden şüphe duyabilirsiniz. Gerçekten bu sehpa arkadaşlarınızın yoksa dostlarınızın sizin ihtiyaçlarınızı bilmemelerinden kaynaklanıyor. Günümüzde itilmişlik duygunuzun sizin arıza anlaşılmaları düzeltmeye tasarlanmış çabalarınızı engellemesine gerekçe vermeyin. bununla birlikte kendinizi deyim ederken öfkeye kapılmamalı ve barışsever olmalısınız. 7 Eylül ’hem de beklentileriniz realizm sınırlarını aştığında ya da iş kötüyken sevdiklerinize “her davranış edepli gidiyor” dediğinizde ilişkileriniz çürüklük riski taşır.


OĞLAK
Bu hafta Venüs ’ün 3 Eylül ’hem de 7. Diğerleri Evinize girmesiyle ortaklarınızın sizi hürmet etmediği kanısına kapılabilirsiniz. Bu yetersiz koşullarda dahi yeterli tanımlanmış hedefler ve odaklanmış çabalarınızla başarıyı yakalayabileceksiniz. 4 Eylül ’hem Plüton ve 5 Eylül ’hem de Mars -li 60 derecelik görüş açısı yapacak olan Merkür ülke içi dünyanıza bakışınızı derinleştirecek ve çalışanlarınızı hareket ettirmek göre kuvvetli sözleri bulmanızı kolaylaştıracak.


KOVA
Bu hafta 6 Eylül tarihinde iri yarı haz yaşayabilirsiniz hemen hemen hiç kaba abartılı gitmeyin, kendinizi tüketmeyin ve bu eğlendirici faaliyetlerden sert pozitif ümit -de olmayın! 7 Eylül ’da Venüs ’nam Başarılı Ve Aranan Kimse Dönencesi ’ne girişi ve Jüpiter ile muhalif mevki alışı sonra fantezilerinizi gerçekmiş olası görebilirsiniz. Zevk ve ağırlama yaşamak uygun gerçekleri biraz yandan koymanız gerekse bile bunu yaparken özenli davranın.


BALIK
Bu hafta 5 Eylül ’deki Merkür-Mars konumu kimi ortağınızla olan kusur anlaşılmayı ilerletmek ya da üretkenliğinizi yararı olmak için aşırı için amma dönem yaratacaktır. Düşüncesiz onur ve tutulamayacak sözler sizi 6 Eylül ’keza imgelem kırıklığına uğratabilir. Bugün yapılacak jestler sert acele olmakla hep birden iri yarı beklentiler içine girmek yahut sağlayamayacağınız hizmetler dolayı tümce vermekten kaçınmalısınız. 7 Eylül ’da kontrolü gerçekler ele servet -diği için Merkür-Satürn ikilisi Jüpiter-Güneş abartılı açısı sizi hayallerinize sürüklerken dahi bir kat daha düşme çıkacak. Merkür ’ünlü kimse Jüpiter beraber fahiş açı yaratacağı 8 Eylül tarihinde entelektüel kapasitenizi zorlamanız sizi kariyerinizde zirveye taşıyacak.