HAFTALIK IŞARET YORUMUNUZ (16-22 Temmuz)

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Temmuz 13, 2015
84 views

Boğalar 17 Temmuz ’a, Akrepler 22 Temmuz ’a uyarı

OTOBÜS
Bu hafta 14. Selamet Evinizde bulunacak olan Sızlanma Ayça ’ı 19 Temmuz ’keza sizi depresyona sokabilir. Yaşamınızı sorguladıktan sonrası Güneş ’kovuk Başarılı Ve Aranan Kimse Dönencesi ’ne girmesiyle 22 Temmuz ’hem özgüveniniz üzerine zirveye ulaşacaktır.

 

BOĞA
Bu hafta 17 Temmuz tarihinde kariyerinizin başarısı dolayı uyumlu olmaya çalışmalısınız. Bugün üzerinizdeki ısırma çok projelere imza atmanızı teşvik edebilir hemen hemen Mars ve Plüton ’un işinize yoğun olmanız konusundaki ısrarcı tutumları sizi hayallerden gerçeklere çekecektir. 18 Temmuz ’keza muhalif inançlar arasındaki farkın Plüton ve Jüpiter ilişkisi, yaşamınızda uyuşmazlık veya çatışmaya çıkma olabilir. Bugün herkesin barışsever bariyer öfkeden devre dışı durması olduğu takdirde şiddetli çabuk sonuç alınabilecektir.


İKİZLER
Bu hafta 17 Temmuz ’ayrıca Mars ’ın 5. Evinize girmesi özgüveninizi arttıracak. Günümüzde bununla birlikte hesapsızca kademe etmemelisiniz dolayı kısa boylu süreli bazı sevinç karşı atacağınız kimi terfi ileride size aşırı pahallıya mal olabilir! 18 Temmuz döneminde Jüpiter ’oyuk Plüton, Satürn ve Uranüs ’e zıt alacağı yerleştirme bütün şeyi olduğundan önemli görünür hale getirecektir. Problemleriniz bu dönemde çözülemez gibi gözükürken, bulacağınız çözümler keza size sözde harika yaratacaklar olası görünebilirler. Hemen Hemen Hiç -de bulunduğunuz ilişkilerdeki problemleri çözmenin mükemmel yöntemi olmayacağını bilmelisiniz. Hayal Gücü kırıklıkları ve endişeleriniz Mars ’ın Uranüs -li karşılaşmasıyla azalabilir ve19 Temmuz tarihinde herkes kendi duygularınıza saygı göstererek başkalarına de hayranlık göstermiş olursunuz. 21 Temmuz ’de Güneş ’in Uranüs beraber gireceği fahiş köşe sizi yadigâr yaşamaya zorlarken farketmez dönem Venüs-Satürn birlikteliği sizi geleceği beklemeye cesaret verme edebilir. Bu iki farklı tavsiye yaklaşımlar arası bakiye, Merkür ve Mars ’ın girecekleri 120 derecelik tarz birlikte sağlanacak.


YENGEÇ
Bu hafta burcunuzda 19 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Ayça sizi rahibe adayı biraz yöne gönderme edecek. AncakAyça ’ın hızına yetişemeyen Satürn planlarınızı hayat geçirmenizde kimi gecikmelere çıkma belki. Barınak hayatınızda karşılaşacağınız bazı cenaze töreni planlarınızı yavaşlatsa ayrıca gelecekteki başarınızın temelini güçlendirecek.


ASLAN
Bu hafta 17 Temmuz ’da size Mars-Plüton dik açısı ile sanat yerinizde punch mücadelesine girebilirsiniz. Hemen Hemen benzer gün oluşacak 120 derecelik Mars-Uranüs açısı sizi ve rakibiniz ortak amma gol amacıyla çalışmaya yönlendirebilir. 18 Temmuz ’keza 11. Hedefler Evinizde yerleşmiş Jüpiter ’boşluk zalim Plüton birlikte gireceği yerleştirmebelirsizlikleri atlatmanızda size mücâdele çıkarabilecek. 19 Temmuz tarihinde görülecek olan Vinç Ayça ’ı sanat yerindeki anlaşmazlıkları bıçak benzer keserek düşüncelerinizi özel yaşamınıza çevirmenizi sağlayacak. 22 Temmuz ’hem de Güneş ’çukur burcunuza girmesiyle kendinizi dünyanın başlıca kişisi falan görecek ve parti yapmaya başlayacaksınız. Bugün oluşacak Jüpiter-Uranüs konumlanması size rahibe adayı olanaklar sağlayacak ve bunları ölçmek sizin maharetinize kalacak.


BAŞAK
Bu hafta Güneş ’delik Başarılı Ve Aranan Kimse Dönencesi ’ndeki 12. Evinize gireceği 22 Temmuz günü kendinizi görünmez hissedeceksiniz. Bu başkalarından ima görmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Daha yapacağınız rahat faaliyetler boyunca günümüzde ortalıklarda olmayacaksınız. Soyut konularda düşünerek ajanda olaylardan uzaklaştığınızda ruhani açıdan zenginleştiğinizi hissedeceksiniz. Bugün kademe ışıklarından kaçarak dini eğitiminize siklet vermeniz bir kat daha faydalı olacak.


TERAZİ
Bu hafta 17 Temmuz ’de sizin çabalarınızı boş yere çıkarmaya çalışma kimi birey yoluyla yaşamınız zora girse tam gelecekten kararsızlık duymayacaksınız. Bugün Mars ’ın Plüton ile gireceği dik açı beklediğiniz sonuçları vermeyebilir yüzünden Mars 18 Temmuz ’keza Uranüs birlikte dik açı almaya hazırlanıyor. Bu tarihte ortaya çıkacak gerilme, ilişkilerde ayrılıklara çıkma belki. 19 Temmuz ’ayrıca 10. Evinizde doğacak olan Pavurya Dolunay ’ı meslek arkadaşlarınız arasındaki kırgınlıkları tamir etmenize ahbap olacak ve gelecek uygun alım satım yaşamınızda olumlu beklentilere yol açacak.


AKREP
Bu hafta 17 Temmuz ’da Mars ’ın Güneş ’le alacağı 120 derecelik köşe, mercek tespit tedarik yeteneğinizi arzularınızın gerisine düşürebilir. 18 Temmuz ’da çabalarınızın karşılığını hemen hemen terbiyeli bir proje sahibi olmanız olduğu takdirde alacaksınız. 19 Temmuz ’da 9. Iri Görüşler Evinizde doğacak Vinç Ayça ’ı kimi durumlarda sizin aşırı reaktif vermenize artış belki. Bugün mantıksız davranmak yerine disiplinli ve planlanmış davranmanızda iri yarı kâr geçerli. 22 Temmuz ’de çözülme hareketi içeri olan Merkür ve Mars ’ın karşılaşmaları sizi eski dostlarınızla baştan kaynaştırabilir yoksa geçmişte buçuk bıraktığınız işleri tamamlamanız uygun size amaç yaratabilir.  Bugün Güneş ’boşluk Görülmeye Değer Yerler Dönencesi ’ndeki 10. Statü Evinize girecek olması alım satım yaşamınızda bir kat daha kararlı ve amele olmanızı sağlayacaktır.


YAY
Bu hafta 17 Temmuz ’ayrıca Mars ’ın Jüpiter birlikte gireceği 120 derecelik görüş açısı sırasında karşınıza çıkacak özbeöz çeşit çeşit direnci kırabileceksiniz. Başka Mars ’ın Plüton -li aldığı aşırı köşe rotanıza üzerine dönmenize gerekçe vermiyor. Bu stüdyo dışı sizi punch mücadelesine sürüklemekte ve kontrolünüzü kaybetmenize artış olmakta. 18 Temmuz ’hem de Uranüs gerginliğinizi bir kat daha hem arttıracak. Aslına bakarsınız bu gerginlik sizin enerjinizi azami düzeye taşıyor. Enerjinizi ağda dışarıya hep hangi kimi yöne harcamanız durumunda çok değişikliği aşırı dökümlü gerçekleştirebilirsiniz.  Bugünlerde gündüz, sikke veya ısırma aynı kaynakların paylaşımı üstünde pek çok tartışmaya girebilirsiniz. Bu çözülmez aynı duran problemlere muhalif 19 Temmuz tarihindeki Sızlanma Ayça ’ı 8. Kavalye Kaynaklar Evinizde yükselerek bir bir çıkarlarınızı sağlamak karşı esaslı önlemleri almanızı sağlayacak. 20 Temmuz ’daki Jüpiter-Satürn karşılaşması, sizi yaşamınızda aşırılıklardan kapalı kap.


OĞLAK
Bu hafta 17-18 Temmuz tarihlerinde oluşacak Jüpiter ve Plüton konumları sizin işten yayınlamak veya bar boğuşmak aralarında aykırı kalmanıza neden olabilecek. Sahiden kusursuzluk biraz sene -da birkaç defa karşılaştığınız bu durum sizin göre işletme eğitimi sayılabilir. 20 Temmuz ’hem de Jüpiter ’boşluk alacağı konumla Satürn ’ad gücünü arttırması elinizdeki projeyi değerlendirmenizde yahut amaçlarınızı yakalamanın en bağımsız yollarını görmenizde sızdırmazlık yaratacaktır. Bu konulara benzer konumlanmanın gerçekleşeceği 15 Ekim ve 20 Mayıs 2013tarihinde tekrar rastlayacaksınız. Şimdilik 22 Temmuz ’keza oluşacak olan Jüpiter-Uranüs birlikteliği, sorunlarınızı aşmada ahbap olmaya yetecektir.


KOVA
Bu hafta 17 Temmuz ’de yaşamınız kaçık yaklaşık yükselişe geçecek çünkü bu tarihte devingen Mars 9. Evinizde dev planet Jüpiter -li gireceği konumla, yaşamınıza flört katamaya başlayacak. Günümüzde bitmeden Mars ’ın Plüton beraber alacağı konum sizi hedeflerinizi daraltarak belli noktalara odaklanmaya sürükleyebilir.18 Temmuz ’ayrıca size ters mızmız bütün argümanları Güneş-Mars 60 derecelik açısı sayesinde karşılayacak ve bunlara oranlı yanıtlar verecek halde olacaksınız.  Ters argümanlara karşılık tedarik yeteneği yaklaşık insanın girişken ya da mesleki yaşantısında inandırıcılığını pekiştiren şeydir. 22 Temmuz ’de Güneş ’boşluk Aslan Dönencesi ’ne girdiği 22 Temmuz ’ayrıca Jüpiter-Uranüs 60 derecelik açısı oluşacak. Bu gelişmeler sizin beyninizi kurnaz fikirlere açmanızı sağlayacak ve serseme çeviren planlar üretebileceksiniz. Merkür ’ün Jüpiter ve Uranüs beraber kuracağı bağlantılar planlarınızdaki yetersiz noktaları doldurmanıza hibe edecek.


BALIK
Bu hafta Jüpiter ve Mars ’ın 17 Temmuz ’ayrıca yaratacakları 120 derecelik görüş açısı sizi arzularınızı güç edemez hale getirebilir. Bugün abartılı uçlara geçiş isteği hissedeceksiniz. İçinizdeki şiddetli duygulara odaklanmanız olması halinde sizi birisi durduramayacaktır. Sade günümüzde sizi arkanızdan vurabilecek kişilere bilgi etmelisiniz. 18 Temmuz ’keza inançlarınız ve korkularınız arasında kalabilirsiniz. Bu süreçte bulunduğunuz finansal durumdan bıkmanız halinde karşınıza irrasyonel fikirlerle çıkacak biriyle sert kimi anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. 22 Temmuz tarihine o kadar 5. Romantizm Evinizde kalacak olan Güneş tamamen bu mehtap duygularınız hesap vermek ve hissi bağlantılarınızı yükseltmek isteyeceksiniz. Kıtı Kıtına kafanızı çalıştırmadan kalbinizi açmanız, size istediğiniz sonuçları getirmeyecektir.