Güneşin ve denizin faydaları

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Haziran 10, 2015
145 views

Yaz tatili gelsin diye hepimizin canı çıkıyor, yaz tatilini evde monoton şekilde televizyon ve pc başında geçirmek yerine deniz veya güneşden yararlanmak oldukça faydalı olacaktır.
Doktorlara göre, tatil yapan insanların tatili evde oturarak, televizyon karşısında veya pc başında geçirmenin doğru olmadığı kanaatindeler. Kendilerini deniz ve güneşten mahrum etmemeleri gerektiğini söylüyorlar. Doğal bir şifa kaynağı olan güneş ve deniz suyu, cilt hastalıklarını önemli derece önlediği gibi diş ve kalp hastalıklarına da bire bir. SohbetGay.Net ailesi olarak, eş cinsel, gay, travesti, swinger kısacası bütün sex sohbeti seven kullanıcılarımızın kendilerini dikkat etmelerini güneş ve denizden mahrum etmemeleri gerektiğini belirtmek istiyoruz.
Öncelerde yaz tatili denilince akla kum, güneş, deniz, bahçeler, oyunlar vs akla gelirken, son yıllarda bu aktivitelere katılan insan sayısı oldukça azaldı. Bunların başlıca sebepleri arasında tabiî ki bilgisayar, televizyon ve teknoloji var. En büyük faktör ise tatillerin parasal yükü ve çalışan ebeveynler.

Doktor Burak Uslu’ya göre (Medical Park Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı) kum, güneş ve denizin insanların üstünde pozitif etkileri olduğunu ve insanların sağlığından dolayı bu olumlu ve pozitif etkilerden faydalanmak gerektiğini söyledi.

4 Comments
 1. MeRLyN
  12:44 pm on Temmuz 13th, 2015

  B12 nin alınabileceği en güzel ilaç güneştir, 1 günlükde olsa ayaklarını kumsala basan ve güneşi bünyesine depolayan kişiden korkmayın 😛 tabi amele tarzı yanmamak için mutlaka koruyucu kremlerimizide yanımızda bulunduralım, herkese iyi tatiller…

 2. AsiL
  4:28 pm on Temmuz 14th, 2015

  Tşkler

 3. bediye
  3:35 pm on Temmuz 15th, 2015

  gerçekten faydalı bilgiler tşkler.

 4. CdCeyDaa
  3:36 pm on Temmuz 15th, 2015

  Ohh Şezlonga yayılacamm yayla kızları gibi ohh :) her tarafımıza bi güneş degsin


Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.