Çanakkale Sohbet

Rating: 

(No Ratings Yet)


Published: Mart 4, 2016
231 views

[ad_1]
Çanakkale sohbet odaları, dikkat ettiyseniz çoğu sohbet sitesinde bulunmamaktadır. Bu tarihi ve önemli şehrimizin bu bakımdan eksik kalması düşünülemezdi. Oysa tarihi zaferlerle anılan bu ilimiz her alanda olduğu gibi sanal chat alanında da aynı şekilde anılmalı bizce.

Adı ve sanı çokça bilinse de aslında kendi halinde ve sade bir şehrimizdir Çanakkale. İnsanları da çoğu birbirini tanıyacaktır zaten. Aslında sanırım çanakkala chat odalarının azlığının sebeplerinden birisi de bu olabilir diye düşünmeden edemiyorum. Olabilir pek tabii. Böyle olsa da biz yine de çok sevdiğimiz ilimizin muhabbet kanallarını açma ihtiyacı hissettik. Zaten prensip olarak, en çok aranan sohbet odalarını değil, az sayıda olan fakat açılmasının fayda sağlayacağı sohbet odalarını tercih etmekteyiz.

Bu bakımdan da Çanakkale sohbet odalarını Ozletme.com sitemiz üzerinde aktif etmeye karar verdik. 3 tarafı denizle çevrili bu güzel şehir için aslında geç kalınmış bir adım da olabilir. Fakat sanırım bizler Çanakkale chat odasının açılması hususunda ülkemizde ilk sitelerden biriyiz diye düşünüyoruz.

çanakkale sohbet, çanakkale chat, sohbet

çanakkale sohbet, çanakkale chat, sohbet

Ben bizzate Çanakkale de askerliğini yapmış birisi olarak saymakla pek çok özelliğini bitirebileceğimiz zannetmiyorum. Geçirdiğim dönem acemi askerlik dönemiydi ve kısa olmasına karşın gerçekten dou dolu bir zaman geçirdim diyebilirim. Kim bilir belki de Çanakkale sohbet odasına yer vermemizde bunun da etken olduğunu düşünebiliriz :)

Şehitlik ve zafer anıtı şehrin en önemli simgelerinden olarak karşımıza çıkıyor incelendiğinde. Sahil üzerinde bulunan truva atı da yine şehrin önemli sembollerinden biridir. Yüzbinlerce, yerli ve yabancı insanın kanıyla sulanmış bu topraklara basmak bile insanın içini ürpertiyor adeta. Metrekareye kaç bin mermi düştüğü ise ayrı bir konu tamamen.

Konumuzu fazla dağıtmak istemesem de, söz konusu Çanakkale olunca bu pek mümkün olmuyor, her vatandaş gibi bizler de, bu konuda hassas ve duyarlıyız. Konumuza dönecek olursak, Çanakkale sohbet odaları artık bu makalenin yayımlandığı tarih itibariyle sizlerin hizmetindedir. Yazımızın bu kısmını okuyup değerlendirdiyseniz umarım odalarımızı ziyaret edeceksinizdir. Keza Çanakkale chat odası içinde pek çok yenilik sizleri bekliyor. Mutlaka deneyin ve bu güzel şehrimizin, özel chat odasına sahip çıkalım.
[ad_2]

Source link